Inzerce

Vložit inzerát

Přijmeme Greenkeepera – Štiřín

Zámek Štiřín hledá pro štiřínské golfové hřiště greenkeepera na hlavní pracovní poměr (celoročně). Devíti jamkové golfové hřiště ve Štiříně s parem 70 je umístěné v nádherném zámeckém parku s řadou vzácných stromů a rostlin, a možná i proto se mu říká malá Augusta.
Zámek Štiřín nabízí práci ve výjimečném prostředí, stabilitu organizace, dobré pracovní ohodnocení, závodní stravování, 25 dní dovolené a mnoho dalšího.
Podmínku je praxe v oboru, flexibilita, samostatnost, zkušenost s vedením týmu.

Koupím vřetenovou sekačku

Koupím starší ale fukční vřetenovou sekačku „singlovku“ na domácí green.Díky za nabídky

Hledáme greenkeepera

Hledáme Greenkeepera na 5 hodin týdně. Klatovy.
Tel.: 602/261298. Email: zdenekborik@gmail.com.

Přijmeme GREENKEEPERA

Nejstarší golfové hřiště na jihu Čech postrádá greenkeepera, který se samostatně a s láskou k řemeslu postará o zeleň bechyňského golfového hřiště. Nabízíme standardní výši nástupního platu a benefity, stabilní zázemí rodinného podniku Panství Bechyně s.r.o. a možnost využít bydlení v budově klubovny či v nedaleké hájovně za symbolický nájem, přátelskou a rodinnou atmosféru. Podmínky jsou zkušenosti v oboru, pracovitost, flexibilta, komunikativnost, loajalita, samostatnost.

Graden CSI Contour Sand Injection – verticutter

Prodám GRADEN CSI verticutter- předváděcí stroj, téměř nový.
Video: http://www.youtube.com/watch?v=zmK8y4Ee5KQ
Stránka USA: http://www.gradenusa.com/_Sand_Injection.php
Cena 280.000,- + DPH
(Puvodní cena cca 400.000,- + DPH)

hledáme greenkeepera

pro nově budované 18-ti jamkové hřiště na okraji České Lípy hledáme greenkeepera do TPP. Sestavení vlastního týmu a postupná příprava na otevření 2014-2015. Další info osobně.

vřetena na G3250

Nemáte někdo na hale válející se vřetena, ktera nebudete postrádat ? Sháním druhou sadu vřeten na sekání hlavně po pískování. pokud se jich chcete zbavit kontaktujte mě prosím

Dále vyměním nebo prodám sadu vibračních válců pro kazety Turf Works. Přešli jsme na boční válec, takže pokud nekdo chcete koupit nebo vyměnit nejlépe za aerifikační hvězdy jsou k dispozici.

Ať to roste zdraví

Petr

Greenkeeper

Greenkeeper: Graham Shiel Golf Park Plzeň Horomyslická 1 330 02 Dýšina Nabízí v rámci příprav na Ladies european tour 2013 v termínu: od 5.8.2013, 3 pozice greenkeepra kontakt: tel.:724749089

Broušení vřeten

Nabízíme broušení všech typů vřeten od všech výrobců. Brousíme v Praze, Plasech a Havířově. Zajistíme případnou opravu a odvoz. Ceny na dotaz.