Inzerce

Vložit inzerát

Zavlažování z 9ti jamkového hřiště

Prodáme kompletní zavlažování z 9ti jamkového golfového hřiště (kromě trubek). Postřikovače HUNTER 76 ks, elektromagnetické ventily 12 ks, minidekodéry 52 ks, čerpadlo, sací potrubí, řídící jednotka DANFOSS vč. frekvenčního měniče, filtrační jednotka Honeywell F76S-100FD, expanzní nádoba 50 l. Bylo v provozu 3 sezóny.
K vidění v Teplicích.
Cena dohodou. V případě zájmu kontaktujte pana Jiřího Bublu, tel. 731193433.

Nabídka práce na pozici Greenkeepera v Kazachstánu

Dobrý den, přeposílám nabídku práce na pozici Greenkeepera v Kazachstánu. Podle mých informací je předpokládaná měsíční mzda 3 až 3,5 tis eur, ubytování, služební auto. Je to cca 200 km od Astany (dálnice přimo tam). Nutno znát ruský jazyk. V případě zájmu kontaktujte nejdříve: Štěpán Slezák, PGA Golf Professional +420 603 152 279, mail: stepan.slezak@email.cz.

Hledáme hlavního greenkeepera

Golf Resort Česká Lípa hledá hlavního greenkeepera. Předpokladem jsou zkušenosti z údržby golfového hřiště a zkušenosti s řízením pracovního kolektivu. Nástup dle dohody. Kontakt solfronk@mtx.cz nebo tel. 602 363487

Koupím vřetenovou sekačku

Koupím starší ale fukční vřetenovou sekačku „singlovku“ na domácí green.Díky za nabídky

Hledáme greenkeepera

Hledáme Greenkeepera na 5 hodin týdně. Klatovy.
Tel.: 602/261298. Email: zdenekborik@gmail.com.

Přijmeme GREENKEEPERA

Nejstarší golfové hřiště na jihu Čech postrádá greenkeepera, který se samostatně a s láskou k řemeslu postará o zeleň bechyňského golfového hřiště. Nabízíme standardní výši nástupního platu a benefity, stabilní zázemí rodinného podniku Panství Bechyně s.r.o. a možnost využít bydlení v budově klubovny či v nedaleké hájovně za symbolický nájem, přátelskou a rodinnou atmosféru. Podmínky jsou zkušenosti v oboru, pracovitost, flexibilta, komunikativnost, loajalita, samostatnost.

Graden CSI Contour Sand Injection – verticutter

Prodám GRADEN CSI verticutter- předváděcí stroj, téměř nový.
Video: http://www.youtube.com/watch?v=zmK8y4Ee5KQ
Stránka USA: http://www.gradenusa.com/_Sand_Injection.php
Cena 280.000,- + DPH
(Puvodní cena cca 400.000,- + DPH)

hledáme greenkeepera

pro nově budované 18-ti jamkové hřiště na okraji České Lípy hledáme greenkeepera do TPP. Sestavení vlastního týmu a postupná příprava na otevření 2014-2015. Další info osobně.

vřetena na G3250

Nemáte někdo na hale válející se vřetena, ktera nebudete postrádat ? Sháním druhou sadu vřeten na sekání hlavně po pískování. pokud se jich chcete zbavit kontaktujte mě prosím

Dále vyměním nebo prodám sadu vibračních válců pro kazety Turf Works. Přešli jsme na boční válec, takže pokud nekdo chcete koupit nebo vyměnit nejlépe za aerifikační hvězdy jsou k dispozici.

Ať to roste zdraví

Petr