Inzerce

Vložit inzerát

Pomocný greenkeeper

Golf resort Bechyně hledá do svého týmu pomocného greenkeepera. Nebojíš se práce, jsi rád na čerstvém vzduchu, chceš pracovat v zajímavém prostředí a naučit se třeba i hrát golf? Neváhej a ozvi se. Nezkušené zaučíme. Podle praxe a schopností nabízíme nástupní hrubou mzdu ve výši 100-120Kč/hod. Možné jako HPP na dobu určitou či brigádu na DPP.

Predám Reelmaster 5400-D

Predám 5-vretenovú kosačku, určená na futbalové ihriská, parky, golfové ihriská a pod. Kompletný servis (olej. filter, hydraulická kvapalina), vymenené spodné nože, nabrúsené vretená. 3972 motohodín. Výška kosenia od 10 do 30 mm. Šírka záberu cca 2,5m. Bez ďalších investícií. Cena 6000€+dph Treba vidieť!

Auto na sběr driving range

Upravíme váš vůz nebo dle dohody pořídíme vůz na vaše přání na sběr míčků na driving range všechny typy vozů cena dohodou

Zástupce hlavního greenkeepera

Golf & Ski Resort Ostravice hledá vhodného kandidáta na pozici greenkeepera s možností rychlého postupu na pozici zástupce hlavního greenkeepera.
Rostoucí platové ohodnocení, celoroční zaměstnání a dobré pracovní prostředí je samozřejmostí. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Volná pozice greenkeepera – Brno

Golf klub Automotodrom Brno hledá zaměstnance na pozici greenkeepera. Nástup možný ihned.

V případě zájmu prosím kontaktujte prezidenta klubu Mgr. Jana Hovězáka na e-mailu gkab@email.cz nebo na tel. + 420 605 11 09 54.

Hladam

Hladam pracu ako greenkeeper , pomocny aj hlavny! . pracoval som 5r. ako hlavny greenkeeper. praca na slovensku najlepsie.

Hledáme mechanika

Golf Resort Karviná-Lipiny hledá mechanika. Nástup 03/2018.
Kontakt jiri.michalik@okd.cz nebo tel. 607 272 207, 725 125 952

Hledáme Greenkeepera

Golf Resort Karviná-Lipiny hledá greenkeepera. Nástup 03/2018. Kontakt jiri.michalik@okd.cz nebo tel. 607 272 207, 725 125 952

ICL Specialty Fertilizers – Area sales manager

Společnost ICL Specialty Fertilizers hledá zástupce pro Českou Republiku a Slovensko.
Náplní práce je podpora a spolupráce s distribučními firmami v regionu, podpora zákazníků a získávání nových zájemců v oborech: Sportovní a okrasné trávníky, Okrasné zahradnictví.
Jsou vyžadovány zkušenosti v oboru a komunikace v AJ.
Pro více informací kontaktujte současného zástupce ICL, viz. kontaktní údaje.

Životopis s úvodním dopisem v AJ můžete zasílat přímo na adresu:
Andrew.bates@icl-group.com