Inzerce

Vložit inzerát

Greenkeeper pro sezónu 2019

Twin Chapels Golf Resort Praha hledá nadšené hospodáře pro sezónu 2019. Sídlí v Praze, Twin Chapels má ambice být jedním z nejlepších kurzů v České republice.
Skládá se z kurzu s 18 jamkami, kurzu s 9 jamkami, driving range, chipping greens a putting green, a je skvělou příležitostí k pokroku jako greenkeeper.
Pro sezónu 2019 je nutná posádka 10 Greenkeepers. Žadatelé musí být pozitivní, ambiciózní, pracovití a ochotni se naučit nové dovednosti a být týmovým hráčem.
Pozitivní postoje a dobré komunikační schopnosti jsou nezbytné. Plánujeme být úzká pracovní síla a zaměstnanci si mohou vychutnat pár pracovních skupin a to, co město může nabídnout v době jejich výpadků. Praha je krásné město s množstvím aktivit, které si můžete vychutnat!
Twin Chapels Golf Resort je vzrušujícím místem pro práci.

Twin Chapels Golf Resort Praha is searching for enthusiastic greenkeepers for the 2019 playing season. Based in Prague, Twin Chapels has ambitions to be one of the best courses in the Czech Republic.
Consisting of a 18 hole course, 9 hole academy course, driving range, chipping greens and putting green, there is a great opportunity to progress as a greenkeeper.
For the 2019 season, a crew of 10 Greenkeepers are required. Applicants must be positive, ambitious, hardworking and be willing to learn new skills and being a team player.
Positive attitudes and good communication skills are a must. We plan to be a tight work force and staff can enjoy a few work parties and what the city has to offer in their downtime. Prague is a beautiful city with many activities to be enjoyed!
Twin Chapels Golf Resort is an exciting place to work.

Koupím vřetenovou sekačku

Koupím starší ale fukční vřetenovou sekačku „singlovku“ na domácí green.Díky za nabídky

Hledáme greenkeepera

Hledáme Greenkeepera na 5 hodin týdně. Klatovy.
Tel.: 602/261298. Email: zdenekborik@gmail.com.

Přijmeme GREENKEEPERA

Nejstarší golfové hřiště na jihu Čech postrádá greenkeepera, který se samostatně a s láskou k řemeslu postará o zeleň bechyňského golfového hřiště. Nabízíme standardní výši nástupního platu a benefity, stabilní zázemí rodinného podniku Panství Bechyně s.r.o. a možnost využít bydlení v budově klubovny či v nedaleké hájovně za symbolický nájem, přátelskou a rodinnou atmosféru. Podmínky jsou zkušenosti v oboru, pracovitost, flexibilta, komunikativnost, loajalita, samostatnost.

Graden CSI Contour Sand Injection – verticutter

Prodám GRADEN CSI verticutter- předváděcí stroj, téměř nový.
Video: http://www.youtube.com/watch?v=zmK8y4Ee5KQ
Stránka USA: http://www.gradenusa.com/_Sand_Injection.php
Cena 280.000,- + DPH
(Puvodní cena cca 400.000,- + DPH)

Karta DinersClub/GOLF

Chcete svému golfovému vybavení dodat bezpečí a sobě skvělého pomocníka? Pak mne neváhejte kontaktovat!

Karta společnosti DinersClub/GOLF Vám přinese:
-rozsáhlé pojištění golfové výstroje+komplexní cestovní pojištění pro Vás a další 3 spolucestující;
-slevy na green fee na vybraných hřištích v ČR i zahraničí;
-slevy ve vybraných golfových obchodech;
-volné vstupy do 100 letištních salónků po celém světě;
-a mnoho dalších bonusů!!!

Pokud Vás nabídka zaujala – jsem připraven kdykoliv zodpovědět Vaše dotazy a v případě zájmu, zaslat podrobnější podmínky k získaní karty DinersClub/GOLF.

Manuální sběrač RANGE SERVANT

Velkokapacitní manuální sběrač s kapacitou 800 míčů, záběr 84 cm Jednoduchá obsluha, bezúdržbový.
Dva koše. Jako nový, cena 17900,- Kč