Zaměstnání

Vložit inzerát

Přijmeme Greenkeepera – Štiřín

Zámek Štiřín hledá pro štiřínské golfové hřiště greenkeepera na hlavní pracovní poměr (celoročně). Devíti jamkové golfové hřiště ve Štiříně s parem 70 je umístěné v nádherném zámeckém parku s řadou vzácných stromů a rostlin, a možná i proto se mu říká malá Augusta.
Zámek Štiřín nabízí práci ve výjimečném prostředí, stabilitu organizace, dobré pracovní ohodnocení, závodní stravování, 25 dní dovolené a mnoho dalšího.
Podmínku je praxe v oboru, flexibilita, samostatnost, zkušenost s vedením týmu.

Hledáme greenkeepera

Hledáme Greenkeepera na 5 hodin týdně. Klatovy.
Tel.: 602/261298. Email: zdenekborik@gmail.com.

Přijmeme GREENKEEPERA

Nejstarší golfové hřiště na jihu Čech postrádá greenkeepera, který se samostatně a s láskou k řemeslu postará o zeleň bechyňského golfového hřiště. Nabízíme standardní výši nástupního platu a benefity, stabilní zázemí rodinného podniku Panství Bechyně s.r.o. a možnost využít bydlení v budově klubovny či v nedaleké hájovně za symbolický nájem, přátelskou a rodinnou atmosféru. Podmínky jsou zkušenosti v oboru, pracovitost, flexibilta, komunikativnost, loajalita, samostatnost.

hledáme greenkeepera

pro nově budované 18-ti jamkové hřiště na okraji České Lípy hledáme greenkeepera do TPP. Sestavení vlastního týmu a postupná příprava na otevření 2014-2015. Další info osobně.