Zaměstnání

Vložit inzerát

Hladam

Hladam pracu ako greenkeeper , pomocny aj hlavny! . pracoval som 5r. ako hlavny greenkeeper. praca na slovensku najlepsie.

Hledáme mechanika

Golf Resort Karviná-Lipiny hledá mechanika. Nástup 03/2018.
Kontakt jiri.michalik@okd.cz nebo tel. 607 272 207, 725 125 952

Hledáme Greenkeepera

Golf Resort Karviná-Lipiny hledá greenkeepera. Nástup 03/2018. Kontakt jiri.michalik@okd.cz nebo tel. 607 272 207, 725 125 952

ICL Specialty Fertilizers – Area sales manager

Společnost ICL Specialty Fertilizers hledá zástupce pro Českou Republiku a Slovensko.
Náplní práce je podpora a spolupráce s distribučními firmami v regionu, podpora zákazníků a získávání nových zájemců v oborech: Sportovní a okrasné trávníky, Okrasné zahradnictví.
Jsou vyžadovány zkušenosti v oboru a komunikace v AJ.
Pro více informací kontaktujte současného zástupce ICL, viz. kontaktní údaje.

Životopis s úvodním dopisem v AJ můžete zasílat přímo na adresu:
Andrew.bates@icl-group.com

Hledáme hlavního greenkeepera

Golf Resort Česká Lípa hledá hlavního greenkeepera. Předpokladem jsou zkušenosti z údržby golfového hřiště a zkušenosti s řízením pracovního kolektivu. Nástup dle dohody. Kontakt solfronk@mtx.cz nebo tel. 602 363487

Hledáme greenkeepera

Hledáme Greenkeepera na 5 hodin týdně. Klatovy.
Tel.: 602/261298. Email: zdenekborik@gmail.com.

Přijmeme GREENKEEPERA

Nejstarší golfové hřiště na jihu Čech postrádá greenkeepera, který se samostatně a s láskou k řemeslu postará o zeleň bechyňského golfového hřiště. Nabízíme standardní výši nástupního platu a benefity, stabilní zázemí rodinného podniku Panství Bechyně s.r.o. a možnost využít bydlení v budově klubovny či v nedaleké hájovně za symbolický nájem, přátelskou a rodinnou atmosféru. Podmínky jsou zkušenosti v oboru, pracovitost, flexibilta, komunikativnost, loajalita, samostatnost.

hledáme greenkeepera

pro nově budované 18-ti jamkové hřiště na okraji České Lípy hledáme greenkeepera do TPP. Sestavení vlastního týmu a postupná příprava na otevření 2014-2015. Další info osobně.

Brigádník na hřiště

Sháním brigádu přes léto na hřišti. O greenkeeping se zajímám delší dobu (jsem členem ČSG), ale nemám praxi. Zvádám základní manuální práce, ale rychle se učím. Nejlépe hřiště v okolí Prahy.

Hledáme greenkeepera

Hledáme greenkeepera, který by k nám vždy 1x za 14 dní až měsíc přijel a poradil, jak se starat o trávník – cca 7 ha. Nejsme golfové hřiště. Klatovy.Tel.: 602261298