Novinky

Země živitelka 2021

V pátek 27. srpna navštívil sekretář svazu Karel Kubata výstavu Země živitelka v Českých Budějovicích. Cílem návštěvy bylo setkání s partnery Českého svazu greenkeeperů, kteří na výstavě prezentovali svoje zboží a služby.

Setkání proběhla na stáncích firem Strom Praha, který je prodejcem strojů značky John Deere a firmy K.B.T. Proftech s.r.o., která zastupuje na našem trhu stroje značky Kubota. S oběma partnery byla zhodnocena dosavadní spolupráce v letošním roce a domluvena prezentace na budoucích akcích ČSG, které nás čekají v nastávajícím období. Jednalo se především o turnaj na Grabštejně 29.8. a Výroční turnaj ČSG, který v tomto roce proběhne 10.10. a 11.10 na golfovém hřišti v České Lípě. Zástupci partnerů podpořili snahu ČSG při prezentaci značky a strojů na uvedených akcí. Tématem setkání byla také prezentace na akcích v zimním období.

V závěru dne proběhlo jednání se zástupci MZE z odboru vzdělávání, kteří se budou účastni zkoušky na profesní kvalifikaci Greenkeeper 18.10. na golfovém hřišti v Kácově.

Karel Kubata

Země živitelka 2021 – fotogalerie ZDE