Novinky

VÝROČNÍ TURNAJ ČSG 2019 proběhl v krásném prostředí nedaleko Vysokých Tater

VÝROČNÍ TURNAJ ČSG 2019 se konal v termínu 19. 10. ‒ 21. 10. 2019 ve slovenských golfových areálech: Golfový rezort Black Stork a Golfový areál Royal Valley. Druhý zmíněný areál je právě ten, který jsme nově objevili. Turnaj byl dvoudenní a hrál se v obou rezortech celkem na 27 jamek.

Soutěž proběhla v následujícím kategoriích: Hlavní soutěž na rány (nejnižší počet ran) dále hra na stableford, s úpravou HCP (kategorie: HCP 0–15, HCP 15,1–28, HCP 28,1–54) a pro hosty hra na stableford, s úpravou HCP v jedné kategorii.

Absolutním vítězem v soutěži na rány se stal pan Marek Dědina, na druhém místě se umístil pan Daniel Pařízek a na třetím místě se umístil pan Josef Čepek. V kategorii 0-15 bylo pořadí následující: Drahoslav Langer, Josef Čepek a Daniel Pařízek. V Kategorii 15,1-28 bylo pořadí: Ivan Strakoš, Milan Rak a Emil Kačmár. V Kategorii 28,1-54 bylo pořadí: Vladislav Chvátal a Roman Mladý V soutěži pro hosty bylo pořadí takovéto: Lukáš Hradecký, Milan Hatara a Pavel Stejskal.

Oba dny nám přálo počasí a spolupráce se zástupci jednotlivých resortů byla výborná. Dovolte mi poděkovat touto cestou na hřiště do Velké Lomnice paní Sylvii Hruškové a panu Rosťovi Baloghovi, a na hřiště Malý Slavkov panu Jánu Grigliakovi a panu Peteru Semešovi za vzornou spoluorganizaci. Dík patří také sponzorům turnaje a Patronů ČSG za hodnotné ceny pro vítěze jednotlivých soutěží a za prezentaci novinek užitečných pro greenkeepink. Foto z turnaje naleznete ZDE.

Karel Kubata