Novinky

Turnaj Grabštejn 2019

Sobotní brzké ráno 24.8. bylo v Letech u Berounky krásné a slibovalo příjemný letní den. V průběhu cesty na sever k úpatí Jizerských a Lužických hor ke změně počasí nedošlo, a příjezd na Grabštejnské golfové hřiště byl včasný, ale fajn. Prostě na Grabštejně to vždycky klaplo i s počasím a příjemné setkání po roce se známými tvářemi převážilo ranní vstávání.

24.8. proběhl tradiční golfový turnaj na místním hřišti, kterého se účastnilo celkem 23 hráčů. Soutěžilo se ve dvou kategoriích a to brutto a netto. Hlavní brutto kategorii vyhrál Broňa Hruška, druhý byl Jiří Kocmánek, třetí Zdeněk Svatoň, čtvrtý Alois Rameš a pátý Ivan Strakoš.

Velký dík opět patří místnímu majiteli a greenkeeperovi v jedné osobě panu Janu Šefčíkovi, který nám v průběhu léta poskytl příjemný azyl pro naši hru. Pokaždé, když do tohoto areálu přijedu, tak vždy shledám něco nového. Je to milý pocit vědět, že přátelé jsou stále na svých místech a pokaždé se posunují o kousek dál. Při vyhlášení a předání cen jsme si společně s Honzou Ševčíkem řekli, že příští rok se opět sejdeme na Grabštejně poslední prázdninový víkend.

Karel Kubata

Foto zde